15.08.2018

Про виконання антикорупційного законодавства_січень 2018р.

Голові Любашівської

районної    державної адміністрації

Лабушу В.В.

 

Інформація

на апаратну нараду по питанню:

«Про стан виконання Закону України «Про запобігання корупції»

та іншого антикорупційного законодавства в структурних підрозділах

Любашівської районної державної адміністрації  за січень 2018 року»

 

З метою запровадження у районній державній адміністрації дієвих механізмів щодо запобігання виникненню клрупції, усунення причин та умов, які її породжують, розроблено, затверджено та доведено до структурних підрозділів райдержадміністрації «План заходів щодо запобігання корупції в Любашівській районній державній адміністрації на 2018 рік».  В січні порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції" не виявлено, конфлікту інтересів серед державних службовців райдержадміністрації не виникало.

Правоохоронними органами району протоколи про порушення спеціальних обмежень працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, протоколи про виявлення корупційних діянь чи інших порушень, не складались.

Факти притягнення державних службовців до відповідальності за вчинення корупційних діянь відсутні.

В райдержадміністрації запроваджено та працюють «Гаряча телефонна лінія» та «Телефон довіри». На адресу райдержадміністрації скарги від фізичних та юридичних осіб стосовно виконання працівниками своїх обов’язків не надходили.  Жоден з працівників не був помічений у вимаганні хабара, подарунка чи послуги, які можуть розглядатися як винагорода за рішення чи дії, що належать до їх службових обов’язків. 

Всі державні службовці райдержадміністрації поінформовані про необхідність вчасного подання щорічних декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповіді на найпоширеніші питання при заповненні декларацій можна знайти в розділі "Запобігання проявам корупції" офіційного веб-сайту Любашівської райдержадміністрації, де розміщено "Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю".

 

Головний спеціаліст з питань взаємодії з

правоохоронними органами, оборонної роботи

та запобігання корупції апарату             

районної державної адміністрації                                                    О.М. Пелих