15.08.2018

Про виконання антикорупційного законодавства_лютий 2018р.

Голові Любашівської

районної    державної адміністрації

Лабушу В.В.

 

Інформація

на апаратну нараду по питанню:

«Про стан виконання Закону України «Про запобігання корупції»

та іншого антикорупційного законодавства в структурних підрозділах

Любашівської районної державної адміністрації  за лютий 2018 року»

 

В лютому поточного року робота по запобіганню виникнення корупції в райдержадміністрації проводилась відповідно до  Плану заходів щодо запобігання корупції в Любашівській районній державній адміністрації на 2018 рік. Порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції" не виявлено, конфлікту інтересів серед державних службовців райдержадміністрації не виникало.

Правоохоронними органами району протоколи про порушення спеціальних обмежень працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, протоколи про виявлення корупційних діянь чи інших порушень не складались.

Факти притягнення державних службовців до відповідальності за вчинення корупційних діянь відсутні.

На адресу райдержадміністрації не надійшло жодної скарги від фізичних та юридичних осіб стосовно виконання працівниками своїх обов’язків.  Жоден з працівників не був помічений у вимаганні хабара, подарунка чи послуги, які можуть розглядатися як винагорода за рішення чи дії, що належать до їх службових обов’язків. 

В райдержадміністрації запроваджено та працюють «Гаряча телефонна лінія» та «Телефон довіри». Інформацій в звітному періоді не надходило.

Всі державні службовці райдержадміністрації поінформовані про необхідність вчасного подання щорічних декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Працівники, які звертались до головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та запобігання корупції апарату райдержадміністрації та до відділу з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації з питаннями, що виникають при заповненні декларацій, отримували роз’яснювальну, консультаційну та практичну допомогу в заповненні декларацій. Станом на 04.03.2018 р. 59,3 % працівників подали електронні декларації за 2017 рік. В лютому була звільнена 1 особа, яка вчасно подала декларацію перед звільненням.

 

 

Головний спеціаліст з питань взаємодії з

правоохоронними органами, оборонної роботи

та запобігання корупції апарату               

районної державної адміністрації                                                    О.М. Пелих