15.08.2018

Про виконання антикорупційного законодавства_липень 2018р.

Голові Любашівської

районної    державної адміністрації

Лабушу В.В.

 

Інформація

на апаратну нараду по питанню:

«Про стан виконання антикорупційного законодавства в Любашівській районній державній  адміністрації  у  липні 2018 року»

 

У липні поточного року робота по запобіганню виникнення корупції в райдержадміністрації проводилась відповідно до Плану заходів щодо запобігання корупції в Любашівській районній державній адміністрації на 2018 рік. Порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції" не виявлено, конфлікту інтересів серед державних службовців райдержадміністрації не виникало.

На виконання розпорядження голови Одеської облдержадміністрації від 20.04.2018 № 405/А-2018 "Про затвердження Антикорупційної програми Одеської обласної державної адміністрації на 2018-2020 роки", здійснено аналіз виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою, структурними підрозділами райдержадміністрації у 1 півріччі 2018 року.

На офіційному веб-сайті Любашівської райдержадміністрації в розділі «Запобігання проявам корупції» розміщено плани та звіти щодо виконання заходів із запобігання та виявлення корупції, чинні законодавчі та нормативні акти. В розділі "Повідомити про корупцію" зазначена інформація про те, як  і куди повідомити про корупцію, телефонні лінії та засоби електронного зв’язку райдержадміністрації та спеціальних суб’єктів у сфері протидії корупції для повідомлень про корупційні правопорушення.

Правоохоронними органами району протоколи про порушення спеціальних обмежень працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, протоколи про виявлення корупційних діянь чи інших порушень не складались.

Факти притягнення державних службовців до відповідальності за вчинення корупційних діянь відсутні.

На адресу райдержадміністрації не надійшло жодної скарги від фізичних та юридичних осіб стосовно виконання працівниками своїх обов’язків. Жоден з працівників не був помічений у вимаганні хабара, подарунка чи послуги, які можуть розглядатися як винагорода за рішення чи дії, що належать до їх службових обов’язків. 

Інформацій щодо корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень стосовно працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації на «Гарячу лінію», «Телефон довіри», телефон уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції та на спеціальну електронну адресу ni_koruptsii@ukr.net в звітному періоді не надходило.

 

 

Головний спеціаліст з питань взаємодії з

правоохоронними органами, оборонної роботи

та запобігання корупції апарату                 

районної державної адміністрації                                                    О.М. Пелих