15.08.2018

Про виконання антикорупційного законодавства_квітень 2018р.

Т.в.о.голови Любашівської

районної    державної адміністрації

Мочуляку В.М.

 

Інформація

на апаратну нараду по питанню:

«Про стан виконання антикорупційного законодавства в Любашівській районній державній  адміністрації  у  квітні 2018 року»

 

У квітні поточного року робота по запобіганню виникнення корупції в райдержадміністрації проводилась відповідно до Плану заходів щодо запобігання корупції в Любашівській районній державній адміністрації на 2018 рік. Порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції" не виявлено, конфлікту інтересів серед державних службовців райдержадміністрації не виникало.

Правоохоронними органами району протоколи про порушення спеціальних обмежень працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, протоколи про виявлення корупційних діянь чи інших порушень не складались.

Факти притягнення державних службовців до відповідальності за вчинення корупційних діянь відсутні.

На адресу райдержадміністрації не надійшло жодної скарги від фізичних та юридичних осіб стосовно виконання працівниками своїх обов’язків. Жоден з працівників не був помічений у вимаганні хабара, подарунка чи послуги, які можуть розглядатися як винагорода за рішення чи дії, що належать до їх службових обов’язків. 

Інформацій щодо корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень стосовно працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації на «Гарячу лінію» та «Телефон довіри» в звітному періоді не надходило.

На виконання доручення голови Одеської облдержадміністрації від 16.03.2018 №Д/01/02-06/3, з метою дієвого застосування превентивних антикорупційних механізмів та визначення заходів, спрямованих на ліквідацію або мінімізацію умов виникнення корупційних ризиків, в райдержадміністрації створена комісія з оцінки корупційних ризиків, розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.03.2018 №192/Ад-2018 затверджено її склад та Положення про Комісію. Комісією виконана робота щодо визначення об’єктів оцінки корупційних ризиків, опрацювання джерел інформації на предмет наявності корупційних ризиків, їх попередньої ідентифікації, оцінки та визначення потенційних заходів щодо усунення корупційних ризиків. Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Любашівської районної державної адміністрації направлено до сектору запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації для врахування при створенні антикорупційної програми Одеської обласної державної адміністрації на 2018 рік.

На офіційному веб-сайті Любашівської райдержадміністрації в розділі «Запобігання проявам корупції» розміщено плани та звіти щодо виконання заходів із запобігання та виявлення корупції, чинні законодавчі та нормативні акти. Створено розділ "Повідомити про корупцію" де зазначена інформація про те, як  і куди повідомити про корупцію, телефонні лінії та засоби електронного зв’язку райдержадміністрації та спеціальних суб’єктів у сфері протидії корупції для повідомлень про корупційні правопорушення.

 

Головний спеціаліст з питань взаємодії з

правоохоронними органами, оборонної роботи

та запобігання корупції апарату                 

районної державної адміністрації                                                    О.М. Пелих