15.08.2018

Про виконання антикорупційного законодавства_березень 2018р.

Голові Любашівської

районної    державної адміністрації

Лабушу В.В.

 

Інформація

на апаратну нараду по питанню:

«Про стан виконання антикорупційного законодавства в Любашівській районній державній  адміністрації  у  березні 2018 року»

 

У березні поточного року робота по запобіганню виникнення корупції в райдержадміністрації проводилась відповідно до  Плану заходів щодо запобігання корупції в Любашівській районній державній адміністрації на 2018 рік. Порушень вимог Закону України "Про запобігання корупції" не виявлено, конфлікту інтересів серед державних службовців райдержадміністрації не виникало.

Правоохоронними органами району протоколи про порушення спеціальних обмежень працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, протоколи про виявлення корупційних діянь чи інших порушень не складались.

Факти притягнення державних службовців до відповідальності за вчинення корупційних діянь відсутні.

На адресу райдержадміністрації не надійшло жодної скарги від фізичних та юридичних осіб стосовно виконання працівниками своїх обов’язків.  Жоден з працівників не був помічений у вимаганні хабара, подарунка чи послуги, які можуть розглядатися як винагорода за рішення чи дії, що належать до їх службових обов’язків. 

В райдержадміністрації запроваджено та працюють «Гаряча телефонна лінія» та «Телефон довіри». Інформацій в звітному періоді не надходило.

Всі державні службовці райдержадміністрації дотримались заходів фінансового контролю та своєчасно подали щорічні декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

На офіційному веб-сайті Любашівської райдержадміністрації в розділі «Запобігання проявам корупції» розміщено плани та звіти щодо виконання заходів із запобігання та виявлення корупції, чинні законодавчі та нормативні акти.

 

Головний спеціаліст з питань взаємодії з

правоохоронними органами, оборонної роботи

та запобігання корупції апарату               

районної державної адміністрації                                                    О.М. Пелих