ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

 

 

Любашівська РДА, Любашівський районний військовий комісаріат запрошує взяти участь в 10-ти денних навчальних зборах резервістів територіальної оборони  Одеської області в період з 20 по 29 вересня 2018 року. Протягом десяти днів резервісти та військовозобов’язані відпрацьовуватимуть навички, необхідні для оборони краю у разі потенційної небезпеки.

Навчальні збори одного із підрозділів територіальної оборони пройдуть на базі Любашівського районного військового комісаріату. Власне навчання відбудуться у смт. Любашівка.

Навчальні збори резервістів – планові навчання на підставі Плану підготовки, затвердженого Генеральним штабом Збройних Сил України.

Ці десять днів стануть корисними для кожного чоловіка, який візьме участь у зборах. Кожен матиме змогу перевірити свої можливості, навчитись новому, згадати старі навички, які можуть стати в пригоді навіть у повсякденному житті.

Протягом десяти днів заняття із військово-медичної, інженерної, тактико-спеціальної , тактичної підготовки, мінної безпеки та вогневої підготовки із практичними стрільбами із ними проведуть офіцери, які мають бойовий досвід.

На навчальні збори залучаються військовозобов’язані віком віл 20 до 60 років.

На час зборів проживання та продовольче забезпечення  гарантується по нормам забезпечення в ЗСУ. 

Варто зазначити, що всіма резервістами, які залучаються на навчальні збори, включно з часом проїзду до місця їх проведення і назад, зберігається місце роботи, займана посада та середня плата на підприємстві. Для тих,хто не працює виплачується сума  прожиткового мінімуму за час перебування на зборах. Також резервісту гарантоване державне страхування і безкоштовне медичне забезпечення.

 

БУДЬ ПАТРІОТОМ, ЗДОБУДЬ РЕАЛЬНІ НАВИКИ ЗАХИСТУ РІДНОГО КРАЮ!

 

За довідковою інформацією звертайтесь:

 

Любашівський районний військовий комісаріат, смт. Любашівка, вул. Завокзальна 1, тел. (04864) 2-23-86, 097-575-13-99, 066-771-87-47