ІНФОРМАЦІЯ

Згідно статті 17 Конституції України, захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості покладаються на Збройні Сили України.

Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація та порядок діяльності яких визначається законом.

З цією метою в Любашівському районному військовому комісаріаті проводяться заходи з проведення призивної кампанії, відбору кандидатів на контрактну службу в ЗСУ та формування підрозділів територіальної оборони Любашівського району.

План по призивній кампанії «ВЕСНА – 2018» виконано на 100%, за ІІ квартал 2018 року відібрано кандидатів і направлено на контрактну службу  - 91 %.  На даний час проводяться заходи по формуванню підрозділів територіальної оборони, здійснюється закупівля військової форми одягу та атрибутів до неї, розробляються плани проведення занять з підрозділами ТрО. Навчання підрозділів ТрО заплановано провести у період з 25 по 29 вересня 2018 року.  Тож патріотів України, Любашівського району запрошуємо виконати свій громадянський обов’язок по захисту держави.

 

Військовий комісар Любашівського РВК

полковник                          Бровченко В.Г.