НАКА Військового комісара Любашівського районного військового комісаріату

        МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

  НАКАЗ

Військового комісара

 Любашівського районного військового комісаріату

 

 

«_25_» ___12___2017_ р.           смт.  Любашівка                               №  _172_

 

 

Про приписку громадян України

до призовної дільниці Любашівського

 району Одеської області у 2018 році

 

  1.     На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 01 січня по 31 березня 2018 року оголошується приписка до призовної дільниці Любашівського району Одеської області  громадян 2001 року народження.
  2.    Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2001 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Любашівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
  3.     Всі громадяни, яким належить з'явитись для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути до Любашівського районного військового комісаріату за адресою – смт. Любашівка вул.   Завокзальна 1 у зазначений для них час, мають при собі документи , що зазначену повістці.

    Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою 01 січня 2018 року,  маючи при собі документи, які посвідчують особу.

  1.     На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

 

 

Військовий комісар Любашівського районного

військового  комісаріату полковник                                                             В.Г. Бровченко