14.03.2017

Рятувальники запрошують старшокласників на навчання до вишів ДСНС України

Рятувальники запрошують старшокласників на навчання до вишів ДСНС України

Співробітники Служби порятунку «101» смт. Любашівка провели профорієнтаційну роботу в місцевих навчальних закладах по відбору школярів до вступу в вищі навчальні заклади системи ДСНС України.

З метою заохочення учнів до професії рятувальника, було продемонстровано фільм про Державну службу України з надзвичайних ситуацій та порядок проходження навчання та служби в навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС. Надзвичайники закликали молодь присвятити своє життя рятувальній справі, щоб приходити на допомогу першими в будь-яких екстремальних ситуаціях, вміти викликати у людських серцях відчуття захищеності від надзвичайних ситуацій та стабільності у завтрашньому дні.

Не забули вогнеборці акцентувати увагу й на дотриманні правил пожежної безпеки під час весняно-літнього періоду, розповівши дітям про всі небезпеки, які можуть статися з ними при недотриманні елементарних правил.

По закінченню всі бажаючі ставили питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники давали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість.

Любашівського РС ГУ ДСНС України в Одеській області