22.03.2017

Рятувальники проводять масову роз’яснювальну роботу з населенням

Рятувальники проводять масову роз’яснювальну роботу з населенням

Протягом 20-22 березня на території  Любашівського району фахівці ДСНС провели масштабну роз’яснювальну роботу з населенням щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій. За два дні 6 рятувальників об’їхали чотири населених пункти, а саме: села Новоселівка,  Боково, Демидово, Козачий Яр. Зокрема в останньому,   працівники Служби «101» здійснили подвірний обхід 42 будинків,  зосередивши увагу на громадянах із так званої «групи ризику». Одиноким та людям похилого віку рятувальники нагадали правила дотримання пожежної безпеки, перевірили наявність біля печей топкових листів та залишили інформаційні листівки з алгоритмом дій людини, яка може опинитися сам на сам із вогняною стихією.

Власникам приватних домогосподарств бійці ДСНС наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки під час користування  газовими та електричними приладами, а також нагадали про заборону і відповідальність за спалювання сухої рослинності на відкритих територіях.

Родинам, в яких виховуються малолітні діти, наголосили батькам про необхідність слідкувати за поведінкою малечі, аби до їхніх рук, задля забави, ніколи не потрапяли сірники та запальнички, адже дитячі пустощі з вогнем, як правило, мають трагічні наслідки.

Навідалися цього дня рятувальники і до освітян. для дітей та працівників Любашівської  школи-ліцей №1 бійці 28-ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області організували навчальну тривогу, під час якої була проведена евакуація 85 школярів на спеціально-відведений для цього майданчик. Для школярів фахівці Служби порятунку провели невеличку лекцію, під час якої нагадали підростаючому поколінню правила безпеки життєдіяльності дитини, а також дозволили потримати у руках справжній пожежний ствол з якого малеча «ліквідувала» умовну пожежу.

 Директор школи  Аркадій Олексійович Горбатюк подякував рятувальникам за такі заходи, співпраця між закладами освіти та рятувальниками  є вкрай важливою.  Адже переважно саме з дитинства формуються навички безпеки, які закарбовуються у людській пам’яті на все життя.

 

Любашівський РС ГУ ДСНС України в Одеській області