01.06.2017

рятувальники піклуються про безпеку жителів Любашівського району

рятувальники піклуються про безпеку жителів Любашівського району

З метою запобігання виникненню пожеж, попередження загибелі і травмування людей на них, рятувальники Любашівського району проводять профілактичну роботу із навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті.

Так, 1 червня працівники Любашівського районного сектору Головного управління ДСНС в Одеській області провели відпрацювання в смт.Любашівка.

Аби в майбутньому не допустити пожеж та трагічних випадків на них, під час відпрацювання вогнеборці провели з містянами профілактичні бесіди щодо суворого дотримання правил безпеки в оселях та домогосподарствах.

Спілкуючись із громадянами, рятувальники радили, щоб ті під час господарювання не нехтували елементарними правилами безпеки, слідкували за справністю електроприладів та вчасно їх обслуговували. І хоча до початку нового опалювального сезону ще далеко, все ж таки людям нагадали, що саме зараз вже слід проводити обслуговування пічного опалення та котлів. Усіх батьків, з ким довелося поспілкуватися, надзвичайники закликали на власному прикладі привчати дітей бути відповідальними і дотримувались усіх необхідних правил безпеки, перебуваючи вдома і на прогулянці.

Користуючись нагодою, фахівці ДСНС навчали людей діяти у разі виникнення екстремальної ситуації. Наприкінці кожен отримав пам’ятку із нагадуванням, чого не слід робити, аби не наражати себе та близьких на небезпеку.  

Любашівський РС ГУ ДСНС України в Одеській області