15.12.2016

«Заходи пожежної безпеки у побуті»

«Заходи пожежної безпеки у побуті» 
              З настанням зимового періоду значно підвищується небезпека виникнення пожеж у побуті. З року в рік протягом жовтня-березня характер виникнення пожеж однотипний. Порушуються правила пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівальних приладів та експлуатації опалювальних печей, часте необережне поводження з вогнем, в тому числі при курінні. 
             Всі ми переживаємо скрутні часи, коли вартість послуг теплопостачання не кожному до снаги і як наслідок виринають альтернативні види обігріву, які, за звичай, використовуються з порушенням правил пожежної безпеки. Такий стан справ викликає особливу увагу! Тим паче з настанням холодної пори року - особливо пожежонебезпечної, коли громадяни завдяки тимчасового поліпшення своїх побутових умов ризикують своїм життям і здоров’ям, ставлячи на другий план дотримання елементарних правил пожежної безпеки! 
             Шановні громадяни! 
            Любашівський районний сектор Головного управління держаної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, просить Вас не ігнорувати елементарні правила пожежної безпеки у побуті, подумайте про безпеку власного життя та життя своїх рідних та близьких. 

Якщо Вам раптом доведеться стати свідком нещасного випадку, 
негайно телефонуйте до служби порятунку за номером «101»!