12.09.2016

В умовах надзвичайно високої пожежної небезпеки на окремих територіях області зберігається загроза виникнення масштабних пожеж

В умовах надзвичайно високої пожежної небезпеки на окремих територіях області зберігається загроза виникнення масштабних пожеж в лісосмугах, паркових зонах, сільгоспугіддях, полях. За минулу добу на Одещині виникло 33 пожежі в природних екосистемах, на загальній площі 15,4 Га.

Неодноразові загоряння сухої трави, стерні та сміття на відкритій території мали місце в Біляївському, Білгород-Дністровському, Овідіопольському, Комінтернівському, Подільському та Суворівському районах. Завдяки оперативним діям пожежно-рятувальних підрозділів вдалось запобігти важких наслідків пожеж. Імовірними причинами загоряння вважаються необережне поводження з вогнем.

З початку року на території області зафіксовано 2 тис. 468 пожеж в екосистемах на площі 2 тис. 571 Га.

Головне управління ДСНС України в Одеській області закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.

Не випалюйте суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку.

Пам’ятайте: виконання вищевказаних правил пожежної безпеки зробить Ваш відпочинок радісним та корисним.

Любашівський РС ГУ ДСНС України в Одеській області