16.03.2018

Рятувальники Любашівського району нагадали школярам правила пожежної безпеки

14 березня фахівці Служби порятунку «101» провели для учнів Любашівської загальноосвітньої школи-ліцец пізнавальні інформаційно-профілактичні заняття з правил пожежної безпеки.

Під час занять, рятувальники нагадали школярам основні правила пожежної безпеки в побуті та безпеки життєдіяльності в весняний період, наголосили на їх дотриманні. Також, розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання. Крім того, фахівці ДСНС навчали присутніх діям на випадок пожежі та виявлення вибухонебезпечних предметів. Наостанок зустрічі, рятувальники вручили дітям тематичні листівки, а вчителям наочні агітаційні матеріали для оновлення куточків безпеки в класах.

Слід зазначити, що дана профілактична робота рятувальників спрямована на запобігання виникнення надзвичайних подій через людський фактор. Дуже важливо, щоб підростаюче покоління не лише знало правила пожежної безпеки, а й дотримувалося їх. Співробітники Служби порятунку «101» відвідують усі шкільні та дошкільні навчальні заклади області, аби роз’яснити дітям правила безпеки та нагадати про важливість їх дотримання, адже чітке виконання дозволить уникнути пожежі, тим самим зберегти майно та здоров’я.

Маючи нагоду рятувальники Любашівського РС та 28 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Одеській області провели роз’яснювальну роботу серед учнів 9-11 класів, щодо вступу у вищі начальні заклади ДСНС.

 

Любашівський РС ГУ ДСНС України в Одеській області