10.08.2016

10 серпня співробітники Любашівського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області провели профілактичний рейд в с. Новоселівка.

10 серпня співробітники Любашівського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області разом з відділом цивільного захисту населення Любашівської районної державної адміністрації з метою запобігання виникнення пожеж у екосистемах провели профілактичний рейд в с. Новоселівка.

 

Під час профілактичних бесід, рятувальники нагадували громадянам правила пожежної безпеки у побуті, правила поведінки у лісових масивах та під час відпочинку біля водойм. Фахівці Служби порятунку розповідали людям про основні причини виникнення пожеж та їх наслідки, наголошували, що через нехтування елементарними правилами безпечної поведінки, громадяни зазнають матеріальних втрат та шкоди здоров’ю.

 

Під час спілкування рятувальники особливу увагу приділяли правилам поведінки у лісах, адже у спекотну літню пору зростає ймовірність виникнення пожеж у екосистемах. Аби громадяни не забували та дотримувалися елементарних правил безпеки, співробітники ДСНС вручали тематичні листівки та пам’ятки.

 

Любашівський районний сектор ГУ ДСНС України в Одеській області