03.05.2018 року начальником відділу Любашівське бюро правової допомоги спільно з працівниками Любашівської центральної бібліотеки, на базі Любашівської дитячої бібліотеки було проведено виховну годину на тему: «Права та обв’язки дітей».

03.05.2018 року начальником відділу Любашівське бюро правової допомоги спільно з працівниками  Любашівської центральної бібліотеки, на базі Любашівської дитячої бібліотеки було проведено виховну годину на тему: «Права та обв’язки дітей».

Основним завданням даного заходу стало розширення знань дітей про їх права, формування вміння визначити свою унікальність та індивідуальність, розвивати позитивне ставлення до свого імені, прагнення до високої самооцінки, сприяння розвитку вміння робити правильний вибір. Під час виховної години начальник відділу «Любашівське бюро правової допомоги» ознайомила учнів 4-х класів НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей смт Любашівка, з їх основними правами та обов’язками, діям було показано мультфільм «Ти і поліція» з метою підвищення їх правової обізнаності в різних ситуаціях. Також завдяки старанням працівників бібліотеки було проведено цікаву вікторину під назвою «Ображений казковий герой». Насамкінець Світлана Жмурко роздала всім присутнім брошури «Твої права - твій захист» та ознайомила всіх присутніх з проектом Міністерства юстиції України «Я маю право».

            Даний захист був проведений напередодні дня захисту дітей.