04.10.2019

Зустріч з учасниками АТО

4 жовтня 2019 року з метою прискорення працевлаштування демобілізованих військовослужбовців учасників АТО Любашівською районною філією Одеського обласного центру зайнятості проведено круглий стіл з учасниками бойових дій, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

 На початку заходу директор Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Панченко Михайло Олександрович подякував учасників бойових дій за мужність, витримку та патріотизм, за героїчний захист нашої країни, можливість жити та працювати під мирним небом.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо працевлаштування учасників АТО. Також фахівці центру зайнятості ознайомили запрошених зі спектром різних послуг населенню, в тому числі військовослужбовцям учасникам антитерористичної операції: з профорієнтації, професійного навчання, підбору підходящої роботи, видачі ваучера та послуги підприємствам: підбір працівників на відповідні вакансії, організація громадських та тимчасових робіт.

Заступник директора Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості  Подолян Тетяна Валеріївна наприкінці зустрічі, подякувала присутніх за увагу та висловила побажання на подальшу ефективну співпрацю.