19.04.2019

Віра, Надія, Любов

Віра, Надія, Любов

Одним з пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості є попередження та профілактика неврегульованої зовнішньої трудової міграції та торгівлі людьми шляхом спрямування потенційних мігрантів на працевлаштування в Україні.

Як вберегти себе якщо плануєш поїздку за кордон, або ж просто працевлаштування в Україні? Які правила захисту потрібно знати, щоб не потрапити в халепу, через яку все життя шкереберть? Куди звертатись, якщо ви чи хтось із ваших знайомих попав в трудове рабство? Як протидіяти домашньому насильству?

Про все це 19 квітня 2019 року розповідала представник Громадської організації "Громадський рух "Віра, Надія, Любов" Єлизавета Олександрівна Левіна. В медіацентрі смт Любашівка (Любашівська районна бібліотека) Левіною Єлизаветою Олександрівною було проведено тренінг для осіб, які перебувають на обліку в органах пробації. Далі Єлизавета Олександрівна завітала до Любашівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів та провела відповідний тренінг для учнів 9-11 класів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» з 1999 року займається питаннями  попередження торгівлі людьми та надає допомогу і підтримку постраждалим від торгівлі людьми, реалізує спільний з Міжнародною Організацією по міграції проект по впровадженню національного механізму перенаправлення постраждалих в Одеському регіоні.

Учасники тренінгу активно задавали питання про те як себе поводити в тій чи іншій ситуації.