08.01.2020

Прес-реліз

 

 

 

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

 

 

 

 

 

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  

 

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

 

 

Новий сервіс дозволить:

 

 

-         розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

 

 

-         отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

 

 

-         навчитися складати резюме сучасного формату;

 

 

-         підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

 

 

-         обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

 

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила О. Макогон.

 

 

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

 

 

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

 

 

 

 

 

Довідково.

 

 

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

 

 

 

 

 

        

 

 

За більш детальною інформацією звертайтесь

 

 

до Державного центру зайнятості

 

 

289-40-79

 

 

20@es.dcz.gov.ua