23.05.2019

Поклик душі

Кожен з нас в вжитті мріє стати актором , актрисою або відомою зіркою. З дитинства Постольська Ірина Володимирівна мріяла про виступи на сцені, активно виступала в гуртках творчої самодіяльності в школі, навіть навчаюсись в Первомайському коледжі Національного університету кораблебудування по спеціальності "економіка підприємства", при кожній нагоді приймала активну участь в святкових концертах навчального закладу. В душі Ірини завжди палахкотіла зірка, яка манила виступами, сценою та займатися творчою справою, що зрозумів особистий консультант Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості.
Завжди креативна, оригінальна , поетична , творча та успішна Ірина після закінчення навчального закладу, до якого вступила за бажанням батьків, звернулася до Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості , з метою пошуку роботи по набутій спеціальності. За набутою спеціальністю ніколи не працювала .
Поклик душі Ірини Володимирівни вимагав творчості, успіху, сцени, визнання та оплесків. Творчий потенціал ярко світився в її очах та бажаннях, навіть при кожній запропонованій вакансії за набутою спеціальністю, однак не можна загасити те , що в тобі живе . Відвідуючи в черговий раз центр зайнятості, Ірина дізналася про вакансію в районному Будиноку культури і відразу погодилася відвідати роботодавця, бо впевнено знала - це її єдиний шанс найти гармонію між бажаннями та реаліями.
Ірині видали направлення і вже через п'ятнадцять хвилин співбесіди з начальником відділу культури Любашівської районної державної адміністрації Гайдайчук А.Л. Ірина була прийнята на роботу, навіть без досвіду і відповідної освіти. ЇЇ талант вразив своєю щирістю, ліричністю та унікальністю.
На даний час Ірина Володимимрівна працює методистом Любашівського районного Будинку культури та вдячна службі зайнятості за здійснення її потаємних бажань.Талант не загасити, було б тільки бажання досягнути своєї мети.