15.07.2019

Заступник міністра юстиції Ірина Садовська відкрила на Одещині Open Space

У м. Подільськ Одеської області заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська відкрила центр надання послуг у сфері державної реєстрації Open Space.

Це вже 36 центр такого формату в Україні, де громадяни можуть отримати послуги у сфері державної реєстрації у скорочені строки.

"Відсьогодні жителі Подільська зможуть швидко та на якісному рівні отримати необхідні послуги під час подачі заяв та отримання повторних документів", - зазначила Ірина Садовська.

Громадяни зможуть отримати у центрі Open Space наступні послуги:
- зареєструвати народження дитини;
- подати заяву на реєстрацію шлюбу;
- подати заяву на розірвання шлюбу;
- подати заяву про зміну імені;
- отримати повторні документи (свідоцтво про народження; свідоцтво про шлюб; свідоцтво про розірвання шлюбу; свідоцтво про зміну імені; свідоцтво про смерть);
- отримати витяг з ДРАЦС.

У тому, що це відбуватиметься швидко та якісно вже сьогодні переконалися перші відвідувачі центру, які протягом 15 хвилин отримали усі необхідні документи.

Open Space у м. Подільську знаходиться за адресою: проспект Шевченка, 16. 
Ласкаво просимо!

Також у рамках візиту до Подільська заступник міністра юстиції вручила свідоцтво про народження дитини у пологовому відділенні Подільської міської лікарні та привітала молоду матусю з цією надзвичайною подією.

Ірина Садовська розповіла, що нещодавно Уряд запровадив ініціативу #єМалятко, яка дозволить батькам дуже швидко отримувати усі необхідні послуги, пов'язані з народженням.

 

З повагою

 

 

 

прес-служба Головного територіального управління юстиції в Одеській області,
тел.: (048) 705-18-85.