27.05.2015

Як вийти на ринки Європейського Союзу? – практичний семінар в Одесі

 2 червня 2015 року в м. Одеса у рамках проекту "Угода про Асоціацію з ЄС: нові можливості для бізнесу України", що здійснюється ГО "Інтерньюз-Україна" у співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Департаменту зовнішньоекономічної діяльності обласної державної адміністрації відбудеться практичний семінар та дискусія: "Як вийти на ринки Європейського Союзу? "

Учасники події дізнаються про алгоритми та практичні поради щодо виходу на іноземні (зокрема, європейські) ринки, про отримання інформації щодо можливостей на ринку ЄС, про пошук ділових партнерів, визначення європейських регулювань та вимог використання електронних ресурсів ЄС для розвитку бізнесу, про особливості роботи в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС тощо.

У рамках заходу також презентуватиметься базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу.

До участі у практичному семінарі запрошуються представники малого та середнього бізнесу району.

Захід відбудеться у Всеукраїнському центрі болгарської культури за адресою: м.Одеса, пров. Віце-адмірала Жукова,9 (початок реєстрації о 17.00)