31.01.2018

Ще один банк приєднався до проекту Одеської обласної державної адміністрації щодо часткової компенсації відсотків за кредитами для представників малого та середнього бізнесу. Про це повідомив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов. 

Новим партнером став ПАТ «МарфінБанк». Серед інших банків-партнерів у проекті: Приватбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк та Укргазбанк. Проект передбачає, що переможці конкурсного відбору отримають право на компенсацію частини відсотків за кредитним договором у розмірі 10%. 

Зазначимо, у 2017 році за результатами двох конкурсів з майже 30 поданих до Одеської облдержадміністрації заявок право на отримання компенсації отримали 14 підприємств із загальним кредитним портфелем більше 40 мільйонів гривень. Серед переможців конкурсу були як відомі в Одеській області торгівельні марки, так і підприємці, які лише починають свій шлях.

Нагадаємо, за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова влада області продовжує Програму пільгового кредитування для підприємців Одеської області. Конкурс на отримання часткової компенсації відсотків за кредитами триватиме до 16 лютого. Подати заявки можуть підприємці, які працюють у сфері переробної промисловості, транспорту, туризму або реалізують проекти по впровадженню енергозберігаючих технологій. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням www.ooda.biz.ua.