02.07.2016

Розпочала роботу обласна конкурсна комісія з надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання агропромислового комплексу, через механізм здешевлення кредитів

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», розпочала свою роботу обласна конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів.

Комісія розглядає заявки на участь у конкурсі від суб’єктів господарювання агропромислового комплексу – юридичних осіб незалежно від організаційно – правової форми, форми власності та фізичних осіб – підприємців щодо отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

Засідання конкурсної комісії проводиться у разі потреби. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до 10 грудня 2016 року. Приймання заявок закінчується за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Документи для отримання компенсації за залученими у національній валюті банківськими кредитами, у відповідності п.8 вищезазначеного Порядку, необхідно надавати до конкурсної комісії Одеської обласної державної адміністрації з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів  в Департамент екології та природних ресурсів, за адресою: вул. Канатна, 83, м. Одеса, кабінет 1426, контактна особа - Молчанова Вікторія Анатоліївна, телефони 7283416, 7283726.

Також, за додатковою інформацією звертайтеся до управління агропромислового розвитку Балтської районної державної адміністрації (4-й поверх адмінбудівлі).