29.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ

          За повідомленням Любашівського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської інформуємо, що задля покращення інформування населення щодо пенсійного забезпечення та пенсійного страхування постановою правління Пенсійного фонду України «Про організацію прийому та обслуговування осіб, щодо організації цільового індивідуального інформування осіб шляхом СМС-розсилки» впроваджені інформаційні розсилки для інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.

Новий онлайн-сервіс дозволяє одержувати інформаційні розсилки такої тематики:

– про реєстрацію в системі СМС-інформування;
– про результати розгляду звернень за призначенням пенсії;
– про результати розгляду звернень за перерахунком пенсій;
– про результати розгляду звернень за поновленням виплати пенсії;
– про результати розгляду звернень про припинення виплати пенсії;
– про результати розгляду звернень про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу;
– про утримання з пенсійної виплати;
– про сплату страхових внесків.

Звертаємо увагу, що у надісланому СМС-повідомленні страховий стаж відображається з 2004 року, оскільки періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до 01.01.2004 р., зараховуються на підставі трудової книжки або інших документів, визначених законодавством.

Активувати послугу СМС-інформування можна двома шляхами:
– перший – особисто звернутися до управлінь Пенсійного фонду України або до найближчого відділу обслуговування громадян і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС-повідомлень від пенсійної служби;
– другий – за допомогою електронного цифрового підпису увійти до особистого кабінету на Веб–порталі електронних послуг Пенсійного фонду України в розділі “Налаштування” і, відкривши вкладку «Дистанційне інформування», поставити позначку навпроти тексту “Надаю згоду на отримання інформації від ПФУ на номер мого мобільного телефону”.

Отже, пропонуємо усім бажаючим реєструватися користувачами електронних послуг веб-порталу Пенсійного фонду України. Це дозволить мати доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.

Реєстрація на Веб-порталі здійснюється лише один раз. Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, скарг, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі.

Звернувшись до Любашівського ОУПФУ за адресою: вул. Мирна, 37а, смт. Любашівка та за номерами телефонів: 2-62-20, 2-18-71, можна отримати детальну інформацію щодо запровадження сервісів інформування осіб, порядку підключення та використання нової послуги, а також бажаючі можуть оформити заяву на надання згоди отримувати СМС-повідомлення через мобільні телефони і електронні скриньки та отримати допомогу у реєстрації.

Зразок згоди: