11.01.2019

Інформаціця щодо участь у програмі пільгового кредитування

 

З 14 січня підприємці Одеської області можуть подати заявки на участь у програмі пільгового кредитування

Прийом заявок на участь у конкурсному відборі бізнес-проектів для пільгового кредитування розпочнеться 14 січня. Скориставшись обласною програмою компенсації та фінансовим інструментом від Німецько-Українського фонду, підприємці сплачуватимуть лише 4-5% річних за користування кредитом. Про це повідомили у департаменті економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації.

«Протягом місяця представникам малого та середнього бізнесу, які бажають взяти участь у черговому етапі конкурсу, необхідно надати заявку і пакет документів. Нові переможці також отримають право на компенсацію у розмірі 10% річних за кредитами у національній валюті та 5% річних – в іноземних. Водночас підприємці мають можливість кредитування на умовах Німецько-Українського фонду. Успіх попередніх переможців свідчить, що це дійсно ефективний механізм для розвитку власної справи», — підкреслив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

Зазначимо, програма реалізується з 2017 року за ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. Більше інформації — на офіційному порталі ОДА:https://oda.odessa.gov.ua/news/z-14-sicna-pidpriemci-odeskoi-oblasti-mozut-podati-zaavki-na-ucast-u-programi-pilgovogo-kredituvanna