15.10.2014

- Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

 

Повідомлення

 

про оприлюднення  регуляторного акта - проект розпорядження "Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови  районної  державної адміністрації від 10.10.2012 року №1103/Ад-2012 «Про затвердження стандартів адміністративних послуг, що надаються структурними підрозділами районної  державної адміністрації ".

Розробник – відділ економічного розвитку і торгівлі  районної державної адміністрації.

Метою  регуляторного акта є недопущення надання не передбачених законами видів адміністративних послуг, поділу адміністративної послуги на кілька платних послуг, вимагання від фізичних та юридичних осіб документів, не визначених законодавством або у не передбаченій законодавством формі; необґрунтованим справлянням плати за надання окремих видів адміністративних послуг, необґрунтованим тривалим строком надання окремих послуг, неналежним законодавчим регулюванням процедурних питань надання послуг.

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови  районної  державної адміністрації від 10.10.2012 року №1103/Ад-2012 «Про затвердження стандартів адміністративних послуг, що надаються структурними підрозділами районної  державної адміністрації " та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Любашівської районної державної адміністрації: http:// lyubashivka-rda.odessa.gov.ua/ у розділі «Регуляторна політика».

 Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

 Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за адресою: 66502, смт. Любашівка, Одеська область, вул. Радянська, 105 відділ економічного розвитку і торгівлі  районної державної адміністрації;

- факсом (04864) 2-11-33;

- електронною поштою за адресою: lubashivka-eko@ukr.net».

 

Повідомлення
про оприлюднення проекту розпорядження

"Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Любашівського району"

 

Відповідно до пункту 16 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами), з метою визначення робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських  автобусних маршрутах загального користування що не виходять за межі території Любашівського району відділом економічного розвитку і торгівлі Любашівської районної державної адміністрації підготовлено для оприлюднення проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Любашівського району».

Проект цього регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Любашівської районної державної адміністрації http:// lyubashivka-rda.odessa.gov.ua/ у розділі «Регуляторна політика».

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації підготовлено з метою одержання зауважень та пропозицій.

 

Зауваження та пропозиції надавати протягом місяця:

-                      відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації на поштову (обл. Одеська, смт. Любашівка, вул. Радянська, буд. 105, 66502, )

-                      на електронну адресу (lubashivka-eko@ukr.net);

-                      за телефоном - факсом (04864) 2-11-33.