24.07.2019

Любашівська громада отримала гроші на розвиток

Любашівська громада отримала гроші на розвиток

 

Масштабний фестиваль "Любашівка - столиця української ковбаси" відбудеться цієї осені в Любашівській селищній об'єднаній територіальній громаді.

Його реалізація стала можливою завдяки перемозі громади у всеукраїнському конкурсі "Малі міста – великі враження" які реалізуються у 2019 році на умовах співфінансування з державного бюджету з метою стимулювання культурного розвитку малих міст і територій та промоції культурної спадщини.

- Перемога у цьому конкурсі була для нас дуже важливою, - говорить начальник відділу культури Любашівської райдержадміністрації Алла Гайдайчук. – Цей проект ми робили вперше з фахівцями Любашівської ОТГ, і, повірте це дуже кропітка та не легка робота, адже було потрібно дотримуватися чітких правил та рекомендацій які висувало Міністарства культури України. Завдяки допомоги Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування,  тісній співпраці фахівців Любашівської селищної ОТГ та відділу культури РДА були дотримані всі правила, проведено захист проекту у м. Київ та нарешті - довгоочікуваний приємний результат. Ми всі разом спрацювали на відмінно!