Як повідомити про корупцію?

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 

Любашівська районна державна адміністрація співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

У разі коли Вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Любашівської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити:

- електронною поштою на адресу: ni_koruptsii@ukr.net 

- листом на адресу вул. Софіївська, 97, смт Любашівка, 66502,

- телефоном :

(04864) 2 63 58 - уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в райдержадміністрації;

(04864)  2 15 98 - "Телефон довіри";

(04864)  2 11 49 - "Гаряча лінія"

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику. Якщо Ви вирішили подати повідомлення про корупцію та готові надати нам свою контактну інформацію, ми запевняємо, що ця інформація не буде передаватись нікому без Вашої прямої згоди.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Любашівської районної державної адміністрації як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність передбачену законодавством.

 Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» Ви можете повідомити про корупцію спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції

1) звернутись до Національного агентства з питань запобігання корупції – повідомити про корупційне правопорушення за номером НАЗК (044) 200 06 91 чи залишити повідомлення на сайті;

 

2) повідомити про порушення в Національне антикорупційне бюро України – направити листа  до бюро або заповнити форму на сайті; безкоштовна гаряча лінія НАБУ з питань корупції діє за номером 0 800 503 200;

 

3) зателефонувати на гарячу лінію Генеральної прокуратури за номером (044) 200 76 24, на сайті можна ознайомитись з номерами  телефонів довіри  ГПУ;

 

4) зателефонувати за номером 0-800-500-202 до Call–центру Національної поліції України (цілодобово), на телефон довіри (048)759-42-03 та електронну пошту Національної поліції в Одеській області stop_corruption.odessa@dis.np.gov.ua; за номером 102 або до чергової частини  Любашівського відділення поліції Балтського ВП ГУНП в Одеській області за номером (04864) 2 25 73.

 

СКАЧАТИ ШАБЛОН ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ