Інформаційний лист

Інформаційний лист

 

       З 19.12.2017 року  працює Комунальне некомерційне підприємство «Одеський обласний центр нефрології та діалізу», у відповідності до рішення сесії Одеської обласної ради. Метою створення Центру є забезпечення спеціалізованою медичною допомогою хворих Одеської області, що страждають на захворюванням нирок та поліпшення якості життя пацієнтів з хронічною нирковою патологією.

       Актуальність заходів по удосконаленню і покращенню якості надання спеціалізованої нефрологічної допомоги населенню обґрунтовується частотою цих захворювань, їх ростом, тяжкістю перебігу, необхідністю тривалої терапії під постійним лікарським контролем. Кількість пацієнтів, що потребують лікування методом нирково-замісної терапії (гемодіалізу або перитонеального діалізу) неухильно зростає кожного року.

       На базі центру вже функціонує відділення гемодіалізу на 40 діалізних місць потужність 240 пацієнтів. Протягом першого місяця роботи, в Центрі вже 50 пацієнтів отримують життєво необхідну процедуру гемодіалізу.

       Просимо звернути увагу  на відкриття Центру нефрології та діалізу, з метою направлення пацієнтів вашого району   для отримання необхідної спеціалізованої медичної допомоги.

Центр нефрології та діалізу розташований за адресою:

м. Одеса, вул.. Люстдорфська дорога, буд .1

консультації хворих в Центрі проводяться:

-       понеділок – п’ятниця – з 900 до 1600

-       субота – з 900 до 1400

контактні номери телефонів:

098-271-34-61 Лариса Миколаївна – головний лікар

097-919-26-79 Наталя Анатоліївна – лікар-нефролог, завідувач відділенням.