15.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

30 листопада 2019 року о 12.00 у приміщенні адмінбудівлі № 2 Одеської обласної ради   (м. Одеса, вул. Канатна, 83, 2 поверх) відбудуться Загальні збори громадських об’єднань учасників війни, інвалідів війни, учасників бойових дій, сімей загиблих учасників бойових дій та воїнів-добровольців Одеської області щодо обрання кандидатури на посаду директора комунальної установи "Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни" (далі - Загальні збори).

Для участі у Загальних зборах запрошуються представники (по одному від організації) громадських об’єднань ветеранів, учасників бойових дій, родин загиблих, інвалідів війни та воїнів-добровольців, зареєстровані в межах Одеської області до 1 вересня 2019 року та в реєстраційних документах яких є чітке визначення, що організація опікується питаннями соціального захисту наступних категорій громадян:

  1. Учасників війни;
  2. Учасників бойових дій;
  3. Інвалідів війни;
  4. Сімей загиблих учасників бойових дій;
  5. Воїнів-добровольців.

Для участі в Загальних зборах організації подають до ініціативної групи наступні документи:

  1. Заява або лист за підписом голови громадського об’єднання в довільній формі про участь в Загальних зборах з обов’язковим зазначенням даних організації (код ЄДРПОУ) та делегованої особи (ПІпБ, статус);
  2. Виписка зі Статуту організації щодо мети та завдань завірена відповідно до реєстраційних документів організації;
  3. Копія відповідного посвідчення делегованого представника, підтверджуючого його статус.

Документи подаються до 18:00 25 листопада 2019 року в сканованому вигляді або фотокопією (формати PDF або JPG) на адресу: sergbrat@gmail.com, відповідальна особа за прийом документів: Євдокимов Сергій Володимирович, тел. 063-170-26-82, 050-940-55-58.