05.07.2018

Всеукраїнський громадський рух "Сила права"

Запрошуємо учасників АТО, осіб переміщених з тимчасово окупованої території України та всіх бажаючих отримати безоплатну правову допомогу яку буде надавати Всеукраїнський громадський рух "Сила права" 12 липня о 12.30 годині за адресою смт. Любашівка, вул. Софіївська, 97 (актова зала районної ради).
"Всеукраїнський громадський рух "Сила права" – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до  фактичного отримання компенсації завданої шкоди.
Робота організації розділена на кілька етапів:
1.  Встановлення в суді юридичного факту переселення і втрати майна в 
результаті збройної агресії;
2. Розрахунок збитку;
3. У судовому порядку стягнення збитків з Російської Федерації.
Ми працюємо з:
•    Вимушеними переселенцями (очікуваний розмір компенсації від 35 тисяч євро + компенсація матеріальної шкоди);
•    Особами, які втратили особисте майно у результаті воєнних дій/окупації (розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна);
•    Членами родин загиблих у результаті воєнних дій (очікуваний розмір 
компенсації від 60 тисяч євро для кожного члена родини);
•    Військовими та цивільними, які отримали шкоду здоров’ю у результаті воєнних дій (очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування);
•    Військовим та цивільним, які побували у полоні (очікуваний розмір 
компенсації від 20 тисяч євро).
Наша адреса: м. Одеса, вул. Мала Арнаутська 88, оф.305
http://sila-prava.org/ukr/
Телефон для довідок: (048)-705-10-53, (050) 421 00 32
 

З презентацією про організацію, брошурами по військовим та переселенцям ви можете ознайомитися на веб-сайті Любашівської райдержадміністрації за посиланням http://lybashivka-rda.odessa.gov.ua/ в розділі "Інформація для учасників АТО".