Зустріч з керівником Проекту «Молодіжний розвиток» Корпусу Миру США в Україні Богданом Яремою

Зустріч з керівником Проекту «Молодіжний розвиток» Корпусу Миру США в Україні Богданом Яремою

 

19 грудня Богдан Ярема, керівник Проекту «Молодіжний розвиток» Корпусу Миру США в Україні завітав до Любашівської райдержадміністрації щоб поспілкуватися з головою райдержадміністрації Тетяною Скапровською та представниками Молодіжної ради. 
Корпус Миру є американською урядовою організацією, що вже понад 50 років скеровує волонтерів для реалізації проблем технічної допомоги у сферах освіти, розвитку бізнесу, захисту навколишнього середовища, сільського господарства та охорони здоров'я у більш ніж 130 країнах світу. Така програмна співпраця дозволяє волонтерам та громадам, що їх приймають краще пізнати одне одного, обмінятись інформацією про культуру, мову та побут колег, а відтак зблизити країни залучені до співпраці. 
В Україні Корпус Миру працює з травня 1992 року і тісно співпрацює з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України, обласними та районними державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, а також організаціями громадянського суспільства. 
Богдан Ярема розповів, що на сьогодні волонтери Корпусу Миру в Україні працюють за трьома проектами: проект "Молодіжний розвиток", проект "Розвиток громад" та проект "Викладання англійської мови як іноземної". Крім того, в Україні діє програма Корпусу Миру "Відгук", за якою зацікавлені організації можуть запросити до себе фахівця-консультанта на термін від 6 місяців до 1 року для зміцнення спроможності організації та роботи з персоналом. 
Під час зустрічі з керівником проекту учасники Молодіжної ради обговорили подальші напрямки співпраці. Напротязі тижня молодь повинна визначитись який з трьох запропонованих проектів їх цікавить найбільше та надіслати на електронну адресу Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки в Україні всі необхідні анкетні дані.