Благодійна акція " З турботою про дитину"

Благодійна акція " З турботою про дитину"

 

 

Завершилась благодійна акція в рамках проекту "З турботою про дитину", яка була ініційована учасниками Молодіжної ради за сприяння голови Любашівської райдержадміністрації Тетяни Скапровської. 
Інформацію про дітей, які найбільше потребують сторонньої підтримки дізнались в Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді й розпочали збір одягу взуття, іграшок та літератури. Найініціативніші учасники молодіжної організації охоче робили свій внесок до доброї справи. Хтось приносив дитячі книжечки, хтось одяг та взуття, хтось іграшки, хтось гроші. Але хотілось не лише допомогти забезпечити діток з малозабезпечених сімей теплим одягом та взуттям, а й розважити та порадувати! Тому до кожної посилочки, яку турботливо пакували з урахуванням вікових особливостей та особистих інтересів кожної дитини, додавали ще й пакунок з цукерками.
Роздаючи посилки маленьким адресатам, учасники Молодіжної ради отримували у відповідь набагато коштовніші подарунки у вигляді щирих посмішок та радості в дитячих очах.