29 вересня відбулись установчі збори Молодіжної ради

29 вересня відбулись установчі збори Молодіжної ради при Любашівській райдержадміністрації. Всі довго і з нетерпінням чекали цієї визначної події. Адже в Любашівці ще ніколи не було подібного проекту. 
Ідея створення Молодіжної ради належить голові Любашівської райдержадміністрації Тетяні Скапровській та в.о.першого заступника голови райдержадміністрації Володимиру Сироватку. Оголошення про створення ради та запрошення стати її учасником вперше було розміщене в засобах масової інформації ще в червні. Набір бажаючих відбувався до 23 вересня. Любашівчани віком від 14 до 35 років мали унікальну можливість записатись до консультативно-дорадчого органу, утвореним для забезпечення участі молоді в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, сприяння патріотичному вихованню, захисту прав та інтересів молоді. Приймати участь в молодіжній політиці району зголосилися 18 активних, розумних, амбіційних, людей, переповнених цікавими, креативними та корисними ідеями. 
За "круглим столом" кожен з кандидатів презентував себе, свої ідеї та шляхи їх реалізації. Всіх кандидатів було затверджено до складу Молодіжної ради.