04.07.2019

До Дня Національної поліції України

 

04 липня, в залі нарад Любашівського відділення поліції Балтського ВП ГУНП в Одеській області відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України.

Під час урочистостей кращі працівники Любашівського відділення поліції отримали Почесні грамоти, відзнаки та подарунки від Одеської обласної ради, райдержадміністрації, райради, селищної ради та профспілки поліції.

З привітальним словом до працівників органів внутрішніх справ району звернулись т.в.о. начальника Любашівського ВП Балтського ВП ГУНП в Одеській області Олександр Мазуренко, голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олег Гладкий та Любашівський селищний голова Геннадій Павлов. Побажали усім присутнім працівникам поліції здоров’я, миру та успіхів, а ще бути шанованими та завжди відчувати підтримку близьких людей. Подякували за невтомну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі. Зазначили, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства та районної влади працівники поліції Любашіщини з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку