12.07.2018

Виїзний прийом з учасниками АТО та членами родин загиблих у результаті воєнних дій внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Сьогодні представник Одеського регіонального відділення Всеукраїнського громадського руху "Сила права" Крістіна Степаненко провела виїзний прийом з учасниками АТО та членами родин загиблих у результаті воєнних дій внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. На заході були також присутні керуючий справами апарату Любашівської районної ради Олег Гладкий та начальник відділу "Любашівське бюро правової допомоги" Світлана Жмурко.
Крістіна Степаненко розповіла, що Всеукраїнський громадський рух "Сила права" опікується участниками війни на Сході та їх родинами, особами переміщених з тимчасово окупованої території України та надає їм безоплатну правову допомогу.
Всеукраїнський рух "Сила права" - правозахисна громадська організація, яка надає безкоштовну юридичну допомогу з підготовки та супроводження позовів проти Російської Федерації, як держави-агресора, у національних судах України з метою отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди. Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди. 
Організація працює з:
•     Вимушеними переселенцями (очікуваний розмір компенсації від 35 тисяч євро + компенсація матеріальної шкоди);
•     Особами, які втратили особисте майно у результаті воєнних дій/окупації (розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна);
•     Членами родин загиблих у результаті воєнних дій (очікуваний розмір компенсації від 60 тисяч євро для кожного члена родини);
•     Військовими та цивільними, які отримали шкоду здоров’ю у результаті воєнних дій (очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування);
•     Військовим та цивільним, які побували у полоні (очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро).
Наголошувалось, що державі Україна та її громадянам необхідно зосередитися на розгляді питання відшкодування в Європейському суді з прав людини чи міжнародному трибуналі. На логічне питання, хто відшкодовуватиме збитки завдані державі і особливо населенню нашої країни пролунала неоднозначна відповідь: виплачувати компенсації за шкоду повинен той, хто її завдав, а саме держава-агресор – Російська Федерація!
Після бесіди, відповідей на питання приступили до практичних завдань, як то подання до ВГР "Сила права" відповідних заяв, позовів та інших документів, з якими на прийом прийшли члени сімей загиблих та участники АТО.
Якщо ви або ваші близькі постраждали внаслідок агресії Російської Федерації звертайтеся за безкоштовною правовою допомогою та здобудьте свою власну юридичну перемогу над державою-агресором!
Одеський офіс ВГР "Сила права" розташований за адресою: м. Одеса, вул. Мала Арнаутська 88, оф.305. Телефон для довідок: (048)-705-10-53, (050) 421 00 32