05.04.2018

Виїзний прийом громадян в Ясенівській сільській раді

Виїзний прийом громадян в Ясенівській сільській раді

 

04 квітня голова Любашівської районної державної адміністрації Віталій Лабуш провів виїзний прийом в Ясенівській сільській раді у супроводі представників структурних підрозділів райдержадміністрації та представників територіальних органів виконавчої влади. Було одне звернення з приводу проведення культурно-масових заходів в с. Ясеново Перше, зокрема проведення молодіжних дискотек.  По даному питанню було дано доручення відділу культури розробити графік проведення розважальинх заходів у вихідні та святкові дні.

Також голова райдержадміністрації оглянув місцеву школу та поспілкувався  з директором школи. В рамках конструктивного діалогу було перевірено хід виконання ремонтних робіт, які виконуються на даний момент, а також оглянули Ясенівський дитячий навчальний заклад, в якому нещодавно було здійснено капітальний ремонт приміщень. В процесі візиту Віталій Лабуш поспілкувався з обслуговуючим персоналом дошкільного закладу та викладачами Ясенівської школи.

Також на виїзному прийомі працював мобільний пункт консультування, під час роботи якого жителі села мали можливість отримати безоплатну правову консультацію.