07.06.2018

Виїзний прийом громадян: Кричунівська сільська рада

Виїзний прийом громадян: Кричунівська сільська рада

 

06 червня т.в.о. голови Любашівської районної державної адміністрації Валерій Мочуляк провів виїзний прийом в Кричунівській сільській раді. Було одне звернення пенсіонера-інваліда жителя села Кричунове щодо надання матеріальної допомоги для ремонту будинку. По даному питанню були надані відповідні роз'яснення та доручення сільському голові в місячний термін допомогти людині з ремонтом будівлі та розглянути варіант придбання соціального житла для людей-інвалідів, дітей-сиріт, переселенців чи інших категорій населення які мають тимчасові труднощі з житлом. Чоловік також отримав пояснень по розрахунку субсидій від начальника управління соціального захисту населення Тетяни Зелінської.

Паралельно, працівники служби у справах дітей Любашівської райдержадміністрації здійснили рейд по неблагополучним сім'ям. Під час перевірок з сім'ями були проведені профілактичні бесіди щодо належного виховання дітей та правил протипожежної безпеки.

Заступник військового комісара по оборонній роботі Іван Євич перевірив  роботу виконкому сільської ради з питань ведення документації та призову на строкову та контракту службу до ЗСУ, а також вручив повістку голові сільської ради для участі в навчанні територіальної оборони, які будуть восени проведені на території Одеської області.