05.03.2019

Виїздний прийом громадян.

Сьогодні, в рамках робочої поїздки до Кричунівської сільської ради, голова Любашівської райдержадміністрації Віталій Лабуш зустрівся з педагогічним колективом Кричунівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" та сільським головою Григорієм Скальським.

Обговорили актуальні питання громади, навчального закладу та шляхи їх вирішення.

Директор навчального закладу Людмила Грабовська консультувалась щодо раціонального  використання коштів з оренди шкільної землі, обговорювали соціальні питання, впровадження реформи "Нова українська школа", цікавили питання ремонту місцевих доріг та стану перевезення школярів. І по всім питанням, для їх вирішення, стає розуміння необхідності добровільного об'єднання громад, яке дає більше можливостей та фінансових переваг, але на жаль Кричунівська громада не встигає вже "добровільно" зайти у цей процес. 

Виступаючи перед педагогічним колективом Віталій Лабуш зазначив, що матеріально-технічне забезпечення навчального закладу відіграє не останню роль у навчально-виховному процесі, тому необхідно постійно сприяти його покращенню. Розповів, що у 2019 році в Любашівському районі шляхом співфінансування з державного, обласного та районного бюджетів буде побудовано п'ять стадіонів зі штучним покриттям, порекомендував розглянути варіант побудови такого міні-стадіону і в Кричунівській школі. Дав доручення сільському голові розглянути варіант фінансування з місцевого бюджету придбання комп'ютерної техніки для навчального закладу.