05.11.2018

Відповідальна і почесна місія – служити людям

Відповідальна і почесна місія – служити людям

 

Щороку, в першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. 

02 листопада, трудові колективи Любашівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської  області та управління соціального захисту Любашівської райдержадміністрації привітали з професійним святом заступник голови райдержадміністрації Дмитро Михайлов, голова районної ради Сергій Паровик та секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк, які у своїх виступах подякували соціальним працівникам за нелегку працю, готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину до літніх громадян, людей з інвалідністю, дітей та всіх тих, хто особливо потребує соціального захисту і допомоги держави. Представники влади висловили упевненість, що ми з вами єдині у бажанні, щоб мешканці Любашівського району були соціально захищені, мали гідну роботу та гідне життя. Працівники соціальної сфери Любашівського району професійно виконують свій професійний обов’язок. Саме вони щоденно, по-родинному піклуються про ветеранів війни і праці, людей поважного віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації. 

Почесними спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Любашівської селищної ради, за вагомий внесок та відданість своїй роботі було відзначено кращих працівників соціальної сфери Любашівського району.

Бажаємо всім працівникам соціальної сфери міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму та нехай і надалі турбота про людину залишається пріоритетом діяльності!