02.08.2018

Відновлення документів (посвідчення водія)

Відновлення документів (посвідчення водія)

 

Відновлення після втрати посвідчення

Про втрату посвідчення водія особа повідомляє сервісному центру МВС, а в разі його викрадення – територіальному органу Національної поліції.

Замість втраченого або викраденого посвідчення водія сервісний центр МВС після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія.

Для отримання посвідчення водія у разі його втрати необхідно:
• подати до ТСЦ МВС повний комплект документів;
• здійснити оплати за надання адміністративної послуги;
• отримати посвідчення водія або листа з обґрунтуванням причин відмови в його видачі.

Для отримання посвідчення водія у разі його втрати необхідно надати такі документи:
• заява відповідного зразка;
• паспорт громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус;
• ідентифікаційний код;
• медична довідка встановленого зразка.

Оформлення та видача посвідчення водія здійснюються уповноваженим органом у строк до п’яти робочих днів з дня подання необхідних документів.

Зазвичай здійснення видачі посвідчення водія займає близько 30 хвилин.

Обмін посвідчення водія проводиться без складення іспитів.

Про втрату посвідчення водія особа повідомляє сервісному центру МВС, а в разі його викрадення – територіальному органу Національної поліції.

Під час оформлення документів для видачі або обміну посвідчень водія посадовими особами сервісного центру проводяться перевірки за Єдиним державним реєстром МВС щодо раніше виданих посвідчень водія, наявності адміністративних правопорушень, осіб, позбавлених права керування транспортними засобами, документів, що перебувають у розшуку, осіб, які перебувають у розшуку, виданих свідоцтв про закінчення закладу з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв. За результатами перевірок отримані матеріали долучаються до документів. Посадові особи засвідчують результати перевірок особистими підписами (із зазначенням прізвища, імені та по батькові).