27.06.2019

В райдержадміністрації

В райдержадміністрації

 

19 червня на чолі т.в.о. голови райдержадміністрації Валерія Мочуляка проведено виїзне засідання робочої групи з питань забезпечення надходжень до місцевого бюджету  Любашівського району податку на доходи фізичних осіб на території Гвоздавської сільської ради.

21 червня на чолі т.в.о. голови райдержадміністрації Валерія Мочуляка проведено засідання координаційної ради з питань надання адресної допомоги.

21 червня жителями селища Любашівка, представниками районної ради ветеранів, військового коміссаріату, керівниками та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради були покладені квіти до Меморіалу загиблим воїнам в роки війни з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті  жертв війни в Україні.

24 червня на чолі т.в.о. голови райдержадміністрації Валерія Мочуляка проведено апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на якій були розглянуті питання про рівень середньої заробітної плати працівників організацій, підприємств Любашівського району, про розвиток сімейних форм виховання в Любашівському районі та про інформаційне наповнення веб-сайту Любашівської районної державної адміністрації.

24 червня на чолі т.в.о. голови райдержадміністрації Валерія Мочуляка проведено засідання комісії з питань розгляду матеріалів про стан сімей (осіб), які опинились в складних життєвих обставинах.

21 червня в районному будинку культури відбулись урочисті заходи присвячені до Дня державної служби України.

25 червня на чолі т.в.о. голови райдержадміністрації Валерія Мочуляка проведено робочу нараду з питань забезпечення надходжень до місцевого бюджету  Любашівського району податку на доходи фізичних осіб.

25 червня на чолі т.в.о. голови райдержадміністрації Валерія Мочуляка проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей на якій були розглянуті заяви щодо надання згоди на опікунство, позбавлення батьківських прав, припинення функціонування прийомної сім'ї в зв'язку з повноліттям дитини та переведення дитини з дитячого до інтернатного закладу по віку.