06.06.2019

В райдержадміністрації

06 червня голова Любашівської районної ради Сергій Паровик разом з т.в.о. голови Любашівської райдержадміністрації Валерієм Мочуляком провели засідання організаційного комітету з питання  оновлення Дошки Пошани "Гордість Любашівщини" в плані підготовки та відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України.

В роботі засідання прийняли участь також голова Громадської ради при Любашівській райдержадміністрації Людмила Компан, заступник голови громадської організації "Любашівські патріоти - учасники АТО" Ярослав Швець, голова Любашівської районної організації ветеранів Одеської області Галина Слободзян, редактор районної газети "Хлібороб" Анастасія Олійник, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради, депутати районної ради.

Голова Любашівської районної ради Сергій Паровик запропонував змінити формат оновлення Дошки Пошани "Гордість Любашівщини" та замість винесення на Дошку Пошани жителів району за трудові та інші досягнення в різних номінаціях у 2019 році відступити від традиції та залишити тільки одну номінацію "Захисники Вітчизни". Аргументував це тим, що останнім часом суспільство все більше втрачає зв'язок поколінь між минулими та сьогоднішніми подіями, між минулою та нинішньою війною.

Присутні обговорили дану пропозицію та одноголосно її підтримали, вирішили доручити відділу культури розробити макет з прізвищами та іменами всіх, хто у різні часи захищав Вітчизну, починаючи з Другої Світової війни, ліквідаторів Чорнобильської трагедії, учасників бойових дій на території інших держав та тих, хто сьогодні захищає незалежність України на сході України.  Різні покоління об'єднує одне - це любов до України.

 

Також, 06 червня т.в.о. голови Любашівської райдержадміністрації Валерій Мочуляк разом з заступником голови Любашівської райдержадміністрації Дмитром Михайловим, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації прийняли участь у відео-селекторних нарадах Одеської облдержадміністрації  з питань реалізації державних програм підтримки сільгоспвиробників області у 2019 році та стосовно захисту прав дітей і організації відповідної роботи в області щодо соціального захисту дітей.