09.10.2018

В райдержадміністрації

В райдержадміністрації

 

08 жовтня голова райдержадміністрації Віталій Лабуш, голова районної ради Сергій Паровик, заступники  голови райдержадміністрації, керівники і працівники структурних підрозділів райдержадміністрації працювали над вирішенням соціально-економічних питань району в робочому порядку:

- проведено апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій під час якої обговорили питання про підготовку та проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України, про стан роботи відділу надання адміністративних послуг Любашівської районної державної адміністрації за вересень місяць 2018 року та про дотримання вимог Закону України вiд 14.10.1992 № 2694-XII «Про охорону праці» (з змінами) в Любашівській районній державній адміністрації. По всім питанням були надані відповідні доручення.

- проведено перше засідання оргкомітету з представниками громадськості щодо формату проведення та сценарію  районних заходів  до Дня захисника України. Під час засідання всіма учасниками організаційного комітету надано пропозиції та рекомендації щодо формату проведення урочистостей, які відбудуться у районному будинку культури. Зокрема, визначились із часом проведення та необхідності сприяння з боку сільських рад, установ та організацій району щодо забезпечення учасників АТО для участі в районних заходах. До святкових заходів планується долучити молодь району, а також в навчальних та клубних закладах провести заходи тематичного спрямування, приурочені Дню захисника України та Дню Українського козацтва.