14.02.2020

 

14 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав в селищі Любашівка відбулися заходи зі вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та мітинг-реквієм.

Декілька сотень жителів селища, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ, учнівської молоді та громадськості, колишні афганці, урочистою ходою пройшли до пам’ятника воїнам-афганцям, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників війни та поклали квіти до пам'ятника воїнам-афганцям.

Щирі слова вдячності тим, хто пройшов дорогою чужих жорстоких війн, висловили голова Любашівської райдержадміністрації Геннадій Бамбура та військовий комісар Віталій Бровченко.

Після мітингу в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, на початку якого вшанували пам`ять загиблих воїнів на території інших держав та загиблих під час антитерористичної операції на Сході України хвилиною мовчання. Представниками Міднародної морської асоціації, в урочистій атмосфері були вручені посвідчення учасникам бойових дій-морякам які вступили до ММА.

Також в рамках заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Любашівському історико-краєзнавчому музеї було підготовлено тематичну виставку, а в освітніх закладах району проведено години мужності із залученням учасників бойових дій.

А після урочистої  час­тини колишні та теперішні військові зібралися за традиційним святковим столом, щоб фрон­товими “ста грамами” пом’янути тих, хто загинув у нелегкому супротиві во­рогу.