28.03.2019

Реформа децентралізації дала значні можливості для розвитку громад. Це дає можливість місцевій владі якісніше виконувати повноваження щодо підтримки та розвитку освітньої інфраструктури. Саме тому, в Любашівському районі ремонтуються школи і садочки, закуповується обладнання, будуються стадіони та робиться все можливе для забезпечення якісною і доступною освітою кожної дитини, та розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

27 березня, в Гвоздавському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" сталася радісна подія, шкільну сім'ю поповнили ще 20 малюків, для яких у новій додатковій дошкільній  групі створені прекрасні умови - світлі просторі кімнати обставлені сучасними дитячими меблями, всюди розвиваючі іграшки та дошкільні приналежності, на стінах - картини з улюбленими казковими героями.

Урочисто перерізали стрічку та привітали шкільний персонал, батьків і дітей голова районної ради Сергій Паровик, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Михайлов, депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Крячик, Гваздавський сільський голова Олена Джугір. 

Директор місцевої школи подякував гостям, батькам та всім причетним за створення умов для маленьких діток, за подарунки та постійну підтримку.

"Відкриття ще однієї дошкільної групи стало можливим завдяки виділеним 350 тис. грн. з обласного та 125 тис. грн. з районного бюджетів, 125 тис. грн. - з сільської казни, також допомогли спонсори. Крім того, за попередніми розрахунками, в найближчі роки може виникнути потреба відкриття ще одної групи, тому що збільшується народжуваність, - зазначив директор Гвоздавського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Олексій Олександрович Савранчук.