24.07.2020

Триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

Триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу  публіцистичну роботу в галузі журналістики.

     Премія у розмірі 20 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

     На здобуття Премії до 10 серпня подаються:

клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;

примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

     Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

     Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua

     З Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо у розділі «Конкурси, премії».

     Телефони для довідок: (044) 279–35-56, (044)  278-86-96.