19.03.2020

Шановні жителі Любашівського району

ВАЖЛИВО! ТЕРМІНОВО!

Шановні жителі Любашівського району!

 

Відповідно до вимог законодавства України, в Любашівському районі повинні бути ЗАКРИТІ всі заклади, установи та інші місця скупчення людей незалежно від форм власності, КРІМ АПТЕК, БАНКІВ, ПРОДУКТОВИХ ТА МАГАЗИНІВ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬ ЗАСОБИ ГІГІЄНИ, АВТОЗАПРАВОК.

Прошу любашівчан та власників закладів віднестись з розумінням та відповідальністю. Адже ці заходи здійснюються на упередження поширенню коронавірусної інфекції в районі.

Звертаємось до громадян похилого віку, людей з хронічними захворюваннями, осіб з інвалідністю, в умовах підвищеного ризику захворювання та самоізоляції, без необхідності не виходити з дому. Якщо у Вас виникає потреба у придбанні продуктів, ліків чи засобів гігієни звертайтесь до сільських та селищних рад які зобов'язані забезпечити всі необхідні умови своїх громадян в умовах карантинних заходів.

Звертаємось до батьків, закриття шкіл через карантин не означає що у Ваших дітей канікули. Призупинення освітнього процесу в усіх освітніх закладах полягає в тому, щоб Ваші діти залишались вдома, а не гуляли вулицями, катались на велосипедах та гралися один з одним. Під час карантину ви маєте можливість не переривати освітній процес та скористатись освітніми вебресурсами, які допоможуть у підготовці до ЗНО, а також під час виконання домашніх завдань, зокрема за посиланням безкоштовного вебінару для підготовки до ЗНО Освіторія за посиланням https://ilearn.org.ua/.

Звертаємо увагу, що на час карантину всіма державними установами призупинено прийом громадян, звернення приймаються поштою, в телефонному режимі або через Інтернет-ресурси.

Ми діємо відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України
від 16 березня 2020 р. № 215 та змін, що внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої
коронавірусом SARS-CoV-2" та рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської райдержадміністрації № 5 від 18 березня 2020 року.

Всі обмежувальні заходи що проводяться центральною, обласною та районною владою, проводяться з метою безпеки кожного з Вас, жителів Любашівського району, національної безпеки і оборони України.

Закликаю всіх не панікувати, не відвідувати місця скупчення людей, доримуватись правил гігієни та самоізоляції.

Бережіть себе та будьте здорові!

 

Голова Любашівської районної

державної адміністрації                                  Геннадій Бамбура