19.07.2018

Сесія районної ради

 

Сесія районної ради

 

19 липня проведено позачергове засідання двадцятої сесії Любашівської районної ради сьомого скликання під головуванням депутата районної ради Людмили Іпатової. З 34 депутатів на сесії  були присутні 21.  В засіданні сесії прийняли участь голова райдержадміністрації Віталій Лабуш, депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко, керівники структурних підрозділів адміністрації та райради, голови сільських та селищних рад, керівники підприємств та організацій району.

На сесії, після виступу начальника фінансового управління райдержадміністрації Надії Житнюк депутати одноголосно прийняли рішення про внесення змін та доповнень до рішення районної ради "Про районний бюджет Любашівського району на 2018 рік". Також прийняли рішення про виділення коштів із субвенцій районного та місцевих бюджетів для придбання холодильного обладнання та переобладнання іншого приміщення Любашівського моргу.

Прийняли рішення про створення Зеленогірського освітнього округу з опорним закладом НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" смт. Зеленогірське.